Kontakt

Kontakt

Kto stojí za Public Leadership Academy

“Súčasťou poslania a stratégie LEAFu je rozvoj hodnotovo-orientovaných lídrov a líderiek na Slovensku. Som rád, že v úzkej spolupráci s ďalšími organizáciami vytvárame program pre budúcich tvorcov zmien v štátnej a verejnej správe. Radi privítame ďalších odborníkov a organizácie s chuťou prispieť k budovaniu PLA a lepšieho Slovenska.”

Branislav Kleskeň
Leaf

“Nexteria sa dlhé roky venuje rozvoju mladých lídrov, preto je pre nás dôležité, že štartujeme samostatný program určený pre tých, ktorí majú ambíciu meniť Slovensko k lepšiemu na kľúčovom mieste, v štátnej a verejnej správe. Špeciálne v spolupráci so skúsenými a hodnotovo nastavenými partnermi garantujúcimi tú najvyššiu kvalitu.”

Tomáš Hasala
Nexteria

“Slovensko je plné úradníkov a úradníčok dobrej vôle, ktorým záleží na tom, aby boli verejné služby kvalitné, moderné a posúvali našu krajinu dopredu. PLA vzniklo, aby sme takýmto ľuďom pomohli posilniť ich potenciál a schopnosť uskutočniť pozitívne zmeny.”

Zuzana Vargová
Klub úradníkov dobrej vôle

„Ak chceme lepšiu budúcnosť pre naše deti, ak chceme lepšie školstvo, zdravotníctvo či súdnictvo, tak to dokážeme len vtedy, ak práca pre štát bude atraktívna pre tých najschopnejších ľudí tejto krajiny. A vtedy, keď čestným, odvážnym a iniciatívnym úradníkom, ktorí chcú byť motorom potrebných zmien poskytneme potrebnú podporu a ocenenie, aby vo svojom úsilí vytrvali. A presne o to v PLA ide.“

Stanislav Boledovič
Teach for Slovakia

Hodnoty, ktoré nás spájajú

Máte otázky? Neváhajte nás kontaktovať:

Michala Hrdinová

Ivana Beňušová

Natalia Maglione